Kemerburgaz eşya taşıma, eşya taşıma hususunda en çok tercih edilen isimlerden biridir. Eşyaların taşınırken, sağlam koliler içerisine konulması ve taşıma kapasitelerine göre yerleştirilmesi gerekir. Tuzla gerek müstakil evlerin gerekse site tipi yerleşmelerin bulunduğu bölgelerden biridir. Tuzla’da son zamanlarda ev tipi yerleşim alanları hızlı bir şekilde artış göstermektedir.

Bu artışa paralel olarak da taşıma firmalarına olan talepte son derece fazladır. Şehir merkezine olan yakınlığı ve aynı zamanda sayfiye merkezi olması, emlak sektörünün de hareketlenmesine neden olmuştur. Taşıma şirketimiz, emlak sektörünün hareketli olduğu bu bölgede en profesyonel hizmeti sunan işletmelerin başında gelir.

Eşya Taşımada Dikkat Edilecek Hususlar

Kemerburgaz nakliyat, her cins eşyayı dikkatli ve kurumsal bir anlayışla nakledecektir. Parça eşya taşımacılığı da yapan firmamız, eşyaların özelliklerine uygun şekilde ambalaj yapacak ve yeterli büyüklükte nakliyat kamyonlarına yerleştirecektir. Eşya taşıma konusunda deneyimli elemanlarla çalışan firmamız, taşınma esnasında marangozluk ve elektrikle ilgili işlerde de yardımcı olacaktır. Dolapların sökülüp takılması, bu sayede dar olan sokak kapılarından eşyaların çıkarılması marangozluk hizmetleri içerisindedir.

Avizelerin de sökülmesi ve yeni taşınılan yaşam alanında takılması elektrikçiden hizmet alınması gereken konulardır. Firmamız, elektrik ve marangozluk işlerinden anlayan elemanlarla taşımacılık hizmetini sunmaktadır. En hızlı ve güvenilir nakliyat hizmeti için kurumsal firmaların tercih edilmesi son derece önem taşır. İşletmemiz, kurumsal bir anlayışla nakliyat hizmeti gerçekleştirmektedir. Firmamızı arayan kişilere müşteri temsilcilerimiz, güler yüzlü ve detaylı şekilde bilgilendirme hizmeti verirler. En kısa sürede yapılacak ev ziyaretleri ile eşyaların miktar ve cinsi hakkında bilgi sahibi olunur.

Bu sayede taşınma günü için en kısa sürede hazırlıklar yapılacaktır. Yeterli sayıda koli temin edilmesi, taşıma aletleri ve uygun büyüklükte nakliyat aracının taşınma günü hazır olması sağlanır.

Nakliyatta Tecrübenin Önemi

Kemerburgaz ev taşımanakliyatta tecrübeli elemanlarla hizmet sunacaktır. Eşyaların taşınması sırasında oluşabilecek aksiliklere karşı sigortalı taşımacılık hizmeti verilir. Sigortalı taşımacılık ile oluşabilecek en ufak bir eşya hasarı bile en kısa sürede ödenecektir. Güven verici ve çözüm odaklı yaklaşımlarımız nedeniyle firmamızdan destek alınması tavsiye edilir.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın

0212 233 79 58

0532 012 64 04