Fatih Evden Eve Nakliyat Firmaları alanında çalışma sunan firmamız, kurulmuş olduğu ilk yıllardan bu zamana kadar nakliye çalışmalarını sunar. Firmamızda daha önceden nakliye alanında çalışmış bilgili personellerimiz görev alır. Personellerimizin hepsi eşyalarınızın nasıl paketlenmesi gerektiği ve nasıl taşınması konularında bilgi sahibi olmaktadır. Bu nedenden dolayı süreç daha kaliteli ve kısa süreler içerisinde tamamlanır.

Eşyalarınızın modern bir şekilde taşınmasını sağlamak adına bant modelleri kullanılır. Bantların üzerlerinde firmamıza ait amblem bilgisi yer alır. Kurumsal nakliyat firmaları arasında yerini alan firmamıza ulaşım sağlamak adına mesai saatlerimiz içerisinde arama yapmalısınız. Güncel nakliye eşya taşımacılık hizmetleri konusunda sizlere bilgilendirmeler yapılır.

Fatih Nakliyat Çalışmaları

Fatih evden eve nakliyat arasında yer alan firmamızda her türlü ev eşyasının taşımacılık işlemleri sunulur. Ev ortamında uzun zamandan beri kullanılan her eşyanın farklı ambalaj modelleri kullanılarak paket yapılması sağlanır. Bu ambalaj modelleri ile eşyanızın kırılması ya da hasara uğraması gibi durumları en aza indirilir.

Evinizde kullanmış olduğunuz modern eşyaların taşınması için sigortalı sistem ile taşımasının yapılması sağlanır. Sigortalı sistem sayesinde daha fazla güvenlik önlemi alınır. Ve bu şekilde eşyalarınızda kırılma ya da parça eşyasının kaybolması gibi durumları meydana gelmez. Eşyalarınızın adet şeklinde sigortalanması talebinde de bulunabilirsiniz. Dileyen müşterilerimiz için taşınacak tüm eşyaların sigortalanması süreci de bulunur.

Fatih Evden Eve Nakliyat Firmaları
Fatih Evden Eve Nakliyat Firmaları

Fatih  Nakliyat Çalışmalarında Uzman Firma

Fatih nakliyat firmaları arasında yerini alan firmamızda, ofis alanları içerisinde kullanılan masa ve sandalye eşyalarının taşınması da sağlanır. Büyük ofis alanlarında kullanılan masaların paketlenmesi işlemi çoğu zaman olmaz. Ancak paketleme yapılması gereken durumlarda oluşabilir. Sandalye eşyalarının araç içerisinde düşmemesi için araçların iç alanlarında bulunan kemerler ile bağlantısı sağlanır.

Firmamız, sunmuş olduğu nakliyat çalışmalarını sürekli olarak geliştiren ve başarılı hizmetler sunan bir firma olarak bilinir. Bu nedenden dolayı güvenli bir şekilde bu çalışmalarımızı tercih edebilirsiniz. Televizyon ve diğer ekran modellerinin taşınmasını sağlamak adına karton kutu modelleri kullanılır. Karton kutu modelleri, bu eşyaların boyutlarına göredir.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın

0212 233 79 58

0532 012 64 04