Şişli nakliyeciler firması olarak birçok alanda eşya taşıma hizmeti veriyoruz. Firmamız bünyesinde ev eşyası taşıma ofis eşyası taşıma ve parça eşya taşıma hizmeti mevcuttur. Eşyalarınızı şehir içi ya da şehirlerarası fark etmeden istediğiniz adrese güvenle ulaştırıyoruz. Firmamız bünyesinde sunmuş olduğumuz hizmetler arasında sigortalı nakliyat hizmeti de mevcuttur. Ayrıca asansörlü nakliyat ve eşya depolama hizmeti de veriyoruz. Şişli Nakliye firması, Taşınması gereken eşyalarınız için firmamızdan ambalaj ve paketleme hizmeti talep etmeniz de mümkündür. Eşya ambalaj işleminde kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak eşyalarınızı her türlü dış etkene karşı koruyoruz. Eşyalarınız istediğiniz adresi güven içinde ve zarar görmeden taşınır.

Şişli Parça Eşya Taşıma Hizmeti 

Şişli evden eve nakliyat firmaları  müşterilerine güvenilir parça eşya taşıma hizmeti veriyor. Parça eşya taşıma hizmeti uygun fiyatlı olması nedeni ile son yılların rağbet gören hizmetleri arasındadır. Bu hizmet ile birkaç parça eşyanızı bile istediğiniz adrese taşıyabilirsiniz. Örneğin çamaşır makinenizi ya da bulaşık makinenizi farklı bir yere taşımak istiyorsanız uygun fiyatlı parça eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz. Nakliyat firmamız bünyesinde sigortalı eşya taşıma hizmeti de veriyoruz. Eşya sigortası ile tüm eşyalarınız transfer süreci boyunca güvence altına alınır. Taşınma sürecinde eşyalarınızın başına gelebilecek herhangi bir hasar sigorta tarafından karşılanır. Nakliyat firmamızdan sigortalı nakliyat hizmeti ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Şişli Eşya Depolama Hizmeti 

Şişli nakliyat firmaları  eşya depolama hizmeti ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmış olan bir firmadır. Firmamız olarak kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmeti ile sizlerin yanındayız. Depolama hizmetimizi birçok nedenden dolayı tercih edebilirsiniz. Depo alanlarımızda isterseniz tüm evinizin eşyalarını dilerseniz de birkaç parça eşyayı muhafaza etmeniz mümkün. Bizler her bir eşyanızı büyük bir titizlikle koruyor ve muhafaza ediyoruz. Depolama alanlarımızı periyodik aralıklarla ilaçlıyor ve her gün düzenli olarak temizliyoruz. Eşyalarınız bu alanlarda temiz bir şekilde saklanır. Depolama alanlarımıza eşyalarınızı gözünüz arkada kalmadan bırakabilirsiniz. Firmamızdan telefon numarası ile ulaşarak nakliyat ve depolama hizmeti talep etmeniz mümkündür.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın

0212 233 79 58

0532 012 64 04