Zekeriyaköy evden eve nakliyat firmaları sizlere en kaliteli ve en uygun fiyat çerçevesinde taşıma gerçekleştirir.  Öte yandan günümüzde nakliyat sektöründe iş yapmaya devam eden birden çok evden eve  nakliyat firması mevcut olmakla birlikte firmamız sunduğu hizmetler ile ön plana çıkıyor. Eşyalarınızı bizlere emanet ederek içiniz rahat bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Zekeriyaköy ev taşıma firmaları olarak sizlere her zaman kaliteli ve güven içinde taşınma ortamı sunmaktayız. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görerek tüm taşınma süresi boyunca azami dikkat ve titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Zekeriyaköy nakliye firmaları olarak eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi görüp koruyarak taşıma işlemini gerçekleştiririz. Eşyalarınızı sizler için özel olarak tek kullanımlık patpat balon kalın poşetlere sarmaktayız.   Bazı eşyalarınızı örneğin koltuk, buzdolabı, beyaz eşya ve benzeri eşyalarınızı da sizler için yine özel olarak açılmış tek kullanımlık kalın battaniyelere ve kopmaz iplerle sararak başlarına herhangi bir kaza gelmemesini sağlamaktayız. Eşyalarınızın herhangi bir zarara uğramaması ya da kirlenmemesi adına yaptığımız bu işlemde önceliğimiz siz ve eşyalarınızdır. 

Zekeriyaköy Ev nakliyesi  Eşyalarınızı evlerinizden alıp yeni konumuna ulaşana kadar başlarına herhangi istenmeyen bir kaza gelirse de sizleri mağdur etmemek adına eşyalarınızın sigortasını da yapmaktayız. Bu sigorta sayesinde eşyalarınızın başına gelen en ufak kazada bile sizlerin cebinden asla bir şey çıkmamasını sağlıyor ve zararınızı firmamız olarak karşılıyoruz. 

Zekeriyaköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

Zekeriyaköy Sigorta Kapsamı Nasıl Hesaplanır?

Zekeriyaköy evden eve firmaları olarak sigorta kapsamı şu şekilde gerçekleşir. Eksperlerimiz tarafından eşyalarınızın bulunduğu yere gelerek üzerinde ki hasarlı bölgeleri ilk olarak not alırız.   Ardından eşyanın değeri biçilir. Eşyalarınızı sigortaladıktan sonra bulunduğu konumdan gideceği yeni konuma nakil işlemi için hazırlamaya başlarız. Zekeriyaköy villa taşıma Sizler de bizlerden kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız bizlerle iletişim kurarak taşınacağınız yerin adresini vermeniz ve saat ile günü söylemeniz yeterli olacaktır.  Ekibimiz belirtilen saatte mekanınıza gelerek tüm süreci sizler için gerçekleştirecektir. Ayrıca mekanınızın konumuna ve eşyaların kapsamına göre asansörlü ya da asansörsüz olarak araçlarımız da bulunacağınız yerde bulunacaktır.

 

Zekeriyaköy nakliyeciler , Zekeriyaköy ve çevresindeki bölgeler için taşımacılık hizmetleri sunan bir şirket. Şirket, evden eve taşımacılık, kurumsal taşımacılık, kısa menzil taşımacılık ve nakliye işleri gibi farklı hizmetler sunmaktadır. Şirket, deneyimli ve uzman personeli ile sunduğu hizmetlerde kaliteyi ve güvenliği ön planda tutmaktadır. Şirket, taşınacak eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasının sağlanması için profesyonel personel, garantili ve ticari araçlar, kapsamlı sigorta ve güvenlik önlemleri ile birlikte size hizmet sunmaktayız.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın 0212 233 79 58 0532 012 64 04