Kadıköy ofis taşıma firması olarak gerek ev gerekse de işyerlerinin taşınma işlemlerini uzun yılların verdiği tecrübe ile gerçekleştiriyoruz. Gerek kullandığımız ekipmanlar gerekse de her biri alanlarında uzun yıllar deneyim sahibi personelimiz ile haftanın her günü nakliye işlemlerinizi büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Asentur nakliyat firmamız 22 yılında İstanbul ve Türkiye genelin de kaliteli ve uygun fiyatlarla ev ve ofis taşıma alanların da hizmet vermektedir.

Kadıköy Firmamız Ofisinizi Nasıl Taşır

Kadıköy uygun  ofis taşıma hizmeti   firmamızca mekanınızdan taşınma işleminin gerçekleşmesi ve fiyatın belirlenmesi için taşınma öncesinde eksper gönderiyoruz. Bu sayede taşınacak eşyaların adedi, sayısı ve büyüklüğü gibi bilgiler alınıyor. Bu bilgilerin ışığında ekibimiz eşyalarınız için en uygun ebattaki aracımızı nakliye gününde evinize yönlendirir.

Kadıköy acil ofis taşıma firmaları Nakliye öncesinde tüm eşyalarınız paketlenir, sarılarak kırılmaması için ayrı ambalajlarda muhafaza edilir. En çok teknolojik ekipmanların ofislerde yer almasından dolayı buradan taşınacak eşyalar için özel tasarlanmış paketleme ekipmanlarını kullanıyoruz.  Bu sayede oluşabilecek tüm zarar ve hasarların da önüne geçerek en güveni şekilde nakliyenizi gerçekleştiriyoruz.

Kadıköy Ofis Taşıma

Kadıköy Sevkiyat Ve Sonrası

Kadıköy ofis taşıma ve nakliyat Eşyalarınız ofisinizden teslim alındıktan ve aracımıza yüklenmesinin ardından adrese teslim edilene dek büyük bir titizlikle eşyalarınızı güvenle taşıyoruz. Teslimat adresinize ulaştığımızda da eşyalar aynı hassasiyetle yeni ofisinize taşınır ve kolay taşınması adına demonte ettiğimiz eşyalar varsa yeniden montajları yapılarak size sapasağlam teslim edilir. Eşyaların teslim alınması ya da teslim edilmesi sırasında asansörlü sistem kullanılması gerekliyse firmamız bünyesinde bulunan asansör sistemleri kullanılarak daha güvenli bir nakliyat gerçekleşir. Bununla birlikte tüm eşyalarınızın taşıma ve paketleme öncesinde sigortalanmasıdır. Bu sayede meydana gelen bir hasar durumunda firmamızca hasarınız karşılanır.

Kadıköy Ofis Taşıma Olarak Hizmetinizdeyiz

Kadıköy ofis taşıma şirketleri olarak firmamız siz değerli müşterilerimizin eşyalarını büyük bir titizlikle ve azami dikkat ile taşır. Bununla birlikte her ihtiyaca uygun olan araç kapasitemiz, asansörlü sistemlerimiz, kaliteli ambalajlama malzemelerimiz ve dinamik ve tecrübeli çalışanlarımız ile taşınma sürecinizi en kolay hale getiriyoruz. Gerek ofisiniz gerekse de farklı mekanlarınız için gerçekleştireceğiniz nakliye işlemleriniz ile ilgili Kadıköy ofis taşımacılık firmamızdan bilgi almakla birlikte güvenle eşyalarınızı taşıtabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz her türlü sorularınız için haftanın her günü hizmet veriyor.

Kadıköy Ofis Taşıma Firmaları, Kadıköy Nakliyat Şirketi, Kadıköy iş yeri taşıma, Kadıköy küçük ofis taşıma, Kadıköy uygun ofis taşıma, Kadıköy acil ofis taşıma firmaları, Kadıköy ofis nakliyesi, Kadıköy ofis nakliyesi yapan firmalar, Kadıköy ofis taşımacılık,

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın OFİS TEL: 0212 233 79 58 TEL: 0532 012 64 04