Bahçelievler nakliyat kurumsal nakliyat firmalarının başında gelir. Eşyaların taşınması esnasında deneyimli ve dikkatli olan taşıma şirketi, hasarsız eşya taşımacılığı yapar. Taşınma öncesinde yapılacak ev ziyaretlerinin önemi son derece fazladır. Bu sayede eşyaların cinsine uygun yapıda ve sayıda koli temin edilir. Geniş kapasiteli nakliyat kamyonları ile eşya taşımacılığı yapılır. Firmamız arandıktan sonra müşteri temsilcilerimiz direkt elemanlarımızla irtibata geçer ve belirlenen günde ev ziyareti gerçekleştirilir. Eşya sayısı, oda miktarı, ambalaj temini, yeterli ekipman için son derece önem taşır.

Bahçelievler ucuz nakliyat her türlü yaşam alanını en kısa süre içerisinde taşıyan firmalardandır. Eşyaların muhteviyatına uygun şekilde taşınması, eşya hasarlarının önlenmesi açısından son derece önem taşır. Beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, mobilya ya da camdan yapılmış olan eşyalar farklı usullerle taşınmak zorundadır. Elektronik eşyalar ile beyaz eşyaların sarsılmadan taşınması son derece önem taşır. Bu nedenle, beyaz eşyaların taşınması esnasında dayanıklı ambalajlar içerisinde köpüklerle sarılması önerilir. Bazı eşyaların nakliyat kamyonuna sabitlenmesi de eşya hasarlarını önler. Bu açıdan eşya taşımacılığında güven veren ve deneyimli olan şirketlerden destek alınması son derece önem taşır.

Bahçelievler Eşya Taşıma Önemleri

Bahçelievler uygun nakliyat sigortalı eşya taşımacılığı ile güven veren nakliyat şirketlerinin başında gelir. Her cins ev eşyası farklı şekilde taşınır. Bu konuda deneyimli olan işletmemiz, taşınma öncesi her türlü önlemi alsa da riski yok edemez. Eşya nakliyatında istenmeyen eşya hasarları mutlaka oluşabilir. Bu türlü hesaplanamayan durumlar için yapılacak olan sigortalı nakliyat, hizmet alanlar için verilecek en büyük güvencedir. Ücretsiz sunulan eksper hizmeti ile eşyaların değerinde sigortalanması sağlanmış olur.

Bahçelievler Kurumsal Nakliyeci

İstanbul Bahçelievler Nakliyat Firmamız uzun süre sektörde hizmet veren her türlü donanıma sahip kuruluşlardandır. Asansörlü nakliyat ile yüksek katlar, dar apartman girişlerinden rahatlıkla eşya nakliyatı sağlanır. Deneyimli olan taşıma elemanlarımız, ofis ve fabrika taşımacılığında da uzmandır. Geniş araç filomuz, uzman şoförlerimiz ile şehirlerarası nakliyat hizmeti de güvenle sunulur. Huzurlu bir nakliyat için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın

0212 233 79 58

0532 012 64 04