Fenerbahçe Nakliyat Lojistik sektörünün kendi içinde alt alanları bulunuyor. İşte onlardan bir tanesi de nakliyat olgusudur. Tarihin en eski mesleklerinden bir tanesi olan nakliyata insanlar en azından hayatlarının bir dönemin gereksinim duyarlar. İşte bu noktada da Fenerbahçe’de yaşayanlar için Fenerbahçe güvenli nakliyat firması devreye girer. Firma başta Fenerbahçe olmak üzere tüm yakın mıntıkada hizmet verir. 

Fenerbahçe Nakliyat
Fenerbahçe Nakliyat

Nakliyat Hizmet Kapsamı Nedir?

Alanında gerekli olan tüm belgelere sahip olan ve uzun yıllardır sektörde olan Fenerbahçe uygun nakliyat bölgenin gereksinimlerini de yakından bildiği için kusursuz bir biçimde mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışır. Alanında eğitimli, uzman personeli ile müşteri odaklı yaklaşımlar sunar. Evden eve nakliyat konusunda alanının öncü kuruluşlarının başında gelir. Parça eşya taşıma, tüm eşya taşıma, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat hizmetleri arasında yer alır. Ayrıca ofis taşıma, depo taşıma vb. alanlarda da uluslararası normlara uygun olan çalışmalar yürütür.

Fenerbahçe nakliyat firmalarıfirmasının çalışma şeklinden de kısaca bahsedilmesi gerekir ise şu bilgiler verilebilir: Öncelikli olarak müşteri ile ortaklaşa karar verilen gün ve saatte nakliyat yapılacak olan adrese gelinerek bir fizibilite çalışması yapılır. Yapılan bu fizibilite çalışması sonra kaç gün, kaç adam çalışacağı vb. parametreler ve fiyat belirlenir. Sonrasında müşteri ile hangi gün taşımacılık yapılacağı noktasında da hem fikir olunduktan sonra karşılıklı bir sözleşme imzalanır. Sözleşmede belirlenen gün ve saatte  asansörlü olarak taşımacılık yapılır. Aynı zamanda taşımacılık boyunca kayıp çalıntı hasar vb. durumlara karşı eşya miktarı ve türü ne olursa olsun tüm eşyalar sigortalanır.

Fenerbahçe Nakliyat

Nakliyat Hizmeti Nasıl Yapılır?

Fenerbahçe Nakliyat Hizmet Fiyatları Son olarak nakliyat alanında yapılan hizmetlerinin fiyatlarından da bahsetmek gerekir ise şu bilgilere yer verilebilir: Her bir hizmet firmasının kendince bir fiyatlandırması vardır. Bunun yanı sıra hangi katlar arasında nakliyat hizmeti verileceği,  toplam eşya miktarı, eşya miktarına göre kaç gün kaç kişi çalışacağı, nakliyat yapılacak olan yerler arasında olan mesafe yani eğer şehir içi ise ona göre şehirlerarası olmasına göre fiyatlar değişiklik gösterir. Ödeme noktasında ise kredi kartı, peşin, hesaba havale gibi yöntemler bulunur.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın

0212 233 79 58

0532 012 64 04