Asansör nakliyat firması Şişli ilçesinde 20 yıla yakın bir süredir faaliyet göstermektedir. Şişli’de nakliyat firması arayanları kurumsal hizmetler sunabilen altyapı ve birikime sahip bir firmayız işte birden eve istiyor Oradan işe bütün taşımacılık işlerinizi esenç olmak güvencesi ile yapmak için sadece bizi aramanız yeterlidir. 

Şişli ilçesinde nakliyat ve taşıma hizmetini bizden alırsanız size vereceğimiz çözüm ler ve kolaylıklar şu şekilde olacaktır;

  • Bütün eşyalarımızı etiketleme sistemi ile özel koliler ile taşırız. Hassas eşyalarınızı kağıt ve çeşitli malzemeler ile katlayarak taşımacılık işlerini yapmaktayız.
  • Özellikle çizilme ve darbelerde zarar görebilecek eşyalarınızı birkez kullanılmak özel ambalajlar ile sarmaktayız.
  • Biz evden eve nakliye işlerinizi asansörlü olarak olarak yapmaktayız en iyi hizmeti vermekteyiz.
  • Eşyalarımızı sigorta ile taşımaktayız.
  • Taşıma işini yapacak olan nakliye personelimiz eşya taşıma konusunda çok deneyimli kadrolardan oluşmaktadır. 

Şişli Taşımacılık hizmetleri; Taşımacılık hizmetini almadan önce fiyatlandırma konusunda ev veya işyerine gelerek eşyaları görmekteyiz. Bu hizmetimiz ücretsizdir. Belirlenen eşyaları en uygun araç ile taşımaktayız. Şişli ilçesinde taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyan kurumsal ve bireysel müşterilere profesyonel çözümler sunmayı amaçlıyoruz.

Şişli Asentur Nakliyat Asansörlü Taşımacılık; bir malzemenin nasıl taşınacağını iyi bilen, eğer eşyalarınız asansörlü taşımaya uygun ise asansör kurulumunu öneren, para kazanmaktan ziyade müşteri kazanmayı ana felsefesi yapan Asentur Nakliyat güvencesi ile taşının.

Avrupa Yakası Şişli Nakliyat Firması; nakliyat firması olarak ve müşterilerinin bu şekilde taşınmalarına vesile olan ve daha hızlı pratik taşımacılık sunan bir anlayışla çalışmaya devam etmekteyiz. Avrupa Yakası’nda Şişli ve bütün ilçelerde asansör ile taşıma hizmetimiz bulunmaktadır. İş yeri ofis taşımak isterseniz alanınız uygun ise asansör kurulumu yapabilmekteyiz. Asentur Nakliyat güven veren bir firmadır.

Asentur Nakliyat Şişli’de sorun üreten değil güven veren bir firmadır. Araçları kendi firması amblemi ile hizmet sunan ender firmalardandır.