Bomonti Evden Eve Nakliyat İstanbul ili  tam anlamı ile sonsuz bir umman gibidir. Her köşesinde farklı bir güzellik farklı bir başkalık bulunurBomonti semti için de söylenebilecek olan çok şey bulunuyor. Semtte yaşayanların çok iyi bildiği gibi Avrupa yakasında olan Şişli ilçesinin en eski en güzide yerleşim yerlerinden bir tanesidir. Semtte irili ufaklı çok sayıda Bomonti nakliyat firmaları bulunuyor. Biz de bu firmalardan bir tanesiyiz ve semt sakinlerine semte yakışır bir biçimde hizmet vermeye çalışıyoruz.

BOMONTİ RESİDAS TAŞIMA FİRMALARI

Bomonti Nakliyeci Lojistik sektörünün en önemli olgularından bir tanesi olan nakliyecilik alanında firmamız sektöre girdiği günden bugüne değin Bomonti nakliye firması  içinde kendini açık ara belli ederek ilerlemiş olan bir firmadır. Nakliyecilik için son derece uygun olan araçları ile evden eve nakliyat hizmet verir.

Araç filomuz gün geçtikçe genişlemektedir. Bunun yanı sıra nakliye araçlarımızın tamamı düzenli bakım ve kontrollerden geçer. O yüzden gereksinim duyulan her an kesintisiz olarak hizmet alınabilir. Firmamız hem şehir içi, hem de şehirlerarası taşımacılık hizmeti yapar.

Bomonti Ofis Taşıma Mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan firmamızın hizmetleri elbette sadece evden eve nakliyat ile sınırlı değildir. Aynı zamanda lojistik ve nakliyecilik sektöründe başlı başına bir uzmanlık alanı olan ofis taşıma alanında dünya normlarında hizmet verir.

Her tür ofisin eşyasını güvenli, alanında uzman deneyimli kadrosu ile diğer nakliyat alanlarında olduğu bu alanda garantili olarak eşya sigortası yaparak en güvenilir bir biçimde taşır. Firmamıza böyle bir ihtiyaç olduğunda telefon edilmesi yeterlidir. 

ŞİŞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Bomonti Eşya Taşıma Bomonti evden eve nakliyat firmalarıiçinde alanında eksiksiz tüm belgelere sahip olan firmalardan bir tanesi olarak firmamız asansörlü olarak dünya normlarında taşımacılık yapar. Hem tüm ev eşyası taşıması hem parça eşyası taşımasını gerçekleştirir. 

Bomonti parça eşya taşıma Fiyatlara gelindiğinde ise piyasa araştırması yaptığınızda sizin de göreceğiniz üzere rakamlarımız son derece uygundur. Eşya miktarına ve arada yer alan mesafeye göre fiyatlarımız değişir. Ödemede ise kredi kartı ile ödeme, peşin ödeme, hesap numaramıza havale gibi seçeneklerimiz vardır.