Güngören evden eve nakliyat telefonlar 0352 012 64 04 arasında bulunan firmamız, kurulmuş olduğu ilk zamandan bu zamana kadar çeşitli nakliye çalışması sunmuştur. Modern eşya taşımacılık işlemlerinde firmamızın sunmuş olduğu hızlı nakliye modelini tercih edebilirsiniz.

Firmamızda, eşyalarınızın taşımacılık işlemleri için hızlı ve standart olmak üzere farklı seçenekler bulunur. Bu işlemlerin detay konularını belirleyen en önemli nokta, mesafe konusudur. Güngören parça eşya taşımaYakın mesafelerde yer alan eşyaların taşınması için kısa süreli nakliyat modelimiz daha çok tercih edilir. Bunun yanı sıra uzak mesafede yer alan ancak bu hizmeti tercih etmek isteyen müşterilerimiz için de standart özellikte olan nakliyat paketimiz kullanılabilir şekilde hazırlanmıştır.

Güngören Eşya Taşımacılığı

Güngören evden eve nakliyat arasında yerini alan firmamızda, kısa süreli ve uzak mesafeler için planlanmış eşya taşımacılığı hizmeti sunulur. Eşyalarınızın taşınmasında büyük bir çoğunlukla hava kanallı ambalaj modellerini kullanırız. Hava kanallı olan ambalaj modelleri sayesinde eşyalarınızda kırılma ya da hasara uğrama durumları en aza indirilir. Güngören nakliyeci Ancak daha fazla güvenlik önlemi almak isteyen müşterilerimize özel kısa süreli ve sigortalı taşımacılık işlemini sunarız.

Güngören ev nakliyesi Sigortalı eşya taşıma sistemi sayesinde eşyalarınızın belirli bir bedel üzerinden taşımacılık işlemleri hesaplanır. Ardından bu taşımacılık işlemleri sonrasında kurulum işleminin firmamız tarafından yapılıp yapılmayacağı hakkında hizmetler eklenir. Sonrasında ise bu hizmeti müşterilerimize sunarız. Yerinde ve modern bir şekilde eşyalarınızın taşınmasını sağlamak için firmamız ile iletişim kurmalısınız.

Güngören nakliyat firmaları arasında yerini alan firmamızda, eşyalarınızın taşınması için asansör sistemi kullanılır. Asansör sistemi sayesinde daha modern bir eşya taşımacılık hizmeti sunulmuş olur. Eşyalarınızın taşınması esnasında bina iç alanlarında asansör sistemi olmadığında bu asansörlü taşımacılık modeli kullanılır.

Güngören asansörlü nakliyat Asansörlü taşımacılık modeli, vinç araçlarına benzer bir araç ile sağlanır. Yüksek merdiven boyutu ayarlanabilir olduğu için plazalar için bile kullanılabilir. Sizde modern araçlar kullanarak sağlamış olduğumuz bu nakliyat konularında bilgi almak için çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere ulaşmalısınız. Nakliye hizmetine asansörlü taşımacılık işleminin eklenmesi, toplam ücretin artmasına neden olur.

Güngören ev taşıma, ev taşımacılığında kurumsal hizmet sunan firmalardandır. Asansörlü nakliyat sistemleri ile yüksek katlardan ve dar bina girişlerinden en hızlı şekilde eşya taşımacılığı hizmeti sunulur. Şehirlerarası taşımacılık hizmeti ile parça taşıma hizmetlerimiz de söz konusudur. Profesyonel taşımacılık hizmeti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.