Zekeriyaköy Villa Taşıma, villa taşımacılığı konusunda profesyonel taşıma şirketlerinden biridir. Zekeriyaköy, site tipi ve villa yerleşmelerinin sıklıkla bulunduğu bölgelerden biridir. Burada bulunan villa tarzı müstakil yaşam alanlarının taşınması için uzman kuruluşlara olan ihtiyaç son derece fazladır. Eşyaların sayı olarak diğer küçük yaşam alanlarına nazaran daha çok olduğu villa yerleşim alanları için kurumsal taşıma şirketlerinden hizmet alınması önerilir.

Firmamız Hakkında

 Firmamız, kurumsal taşıma şirketlerinin başında gelir. Eşyaların taşınma öncesinden hazırlanması, koli temini ve yeterli taşıma malzemesinin tedarik edilmesi, son derece önem taşıyacaktır. Kurumsal firma anlayışı ile hareket eden firmamız, taşınma günü öncesinden hazırlıklara başlar. Müşteri temsilcilerimiz arandıktan sonra direkt hizmet almak isteyen kişilerle irtibata geçilecektir. Firmamız taşınmanın gerçekleşeceği eve günler öncesinden ziyaret gerçekleştirerek, eşya ve oda sayısına uygun olarak hazırlıklara başlayacaktır.

Yeterli Donanıma Sahip Olmak

Zekeriyaköy Villa Taşıma
Zekeriyaköy Villa Taşıma

Zekeriyaköy Villa Taşıma hizmetleri, sektörde yeterli sayıda ekipman ve donanıma sahip olan işletmelerin başında gelir. Eşya taşımacılığında bazı durumlarda asansörlü taşımacılık sistemlerine de ihtiyaç duyulabilir. Eşyaların taşınmasının zor olduğu yüksek yerlerden asansörlü taşıma sistemleri yardımıyla eşya taşınması gerekecektir. Dar olan bina girişlerinden de eşyaların çıkarılması bir hayli zordur.

Böyle alanlar için de asansörlü taşıma aletlerimiz ile en kısa sürede nakliyat hizmeti verilecektir. Villa taşımacılığının normal ölçülerde bir apartman dairesine göre nakliyatının son derece zor tarafları bulunur. Zekeriyaköy eşya taşıma firmaları Firmamız, taşınma günü gereğinden çok sayıda ve yeni koliler ile taşınma hizmeti sunacaktır. Çok sayıda koli temin edilmesi, taşınma günü olabilecek aksilikler için önlem niteliğinde yaklaşımlardır.

Sigortalı Taşımacılığın Önemi

Zekeriyaköy Villa Taşımacılık firması olarak sigortalı nakliyatın önemine inanan firmaların başında geliriz.  Antika eşyaların bulunduğu ve kıymetli süs objelerinin yer aldığı yaşam alanlarının yanı sıra mekandan tüm eşyaların taşınması son derece dikkat gerektirecektir.

Bu nedenle yeni ve kullanılmamış ambalajlar içerisine eşyaların yerleştirilmesi ve titiz şekilde taşınması gerekir. Bu anlamda taşınma sırasında olabilecek aksiliklere karşı sigortalı eşya taşımacılığı yapılması, hizmet alan kişilere sunulan en önemli bir güvencedir.

Sigortalı eşya taşımacılığı ve hızlı nakliyat hizmeti ile tercih edilecek taşıma firmalarının başında gelmekteyiz.

Zekeriyaköy Kurumsal Villa Taşıma Ambalajlama ve paketleme işleminin ardından eşyaları kolilere yerleştirmekteyiz. Koliler özel korunaklı bir şekilde taşınarak nakliye araçlarına yerleştirilmektedir. Asansörlü taşımacılık yapan firmamız eşyaları güvenli şekilde taşımaktadır. Alanında uzman personelimiz nakliyat hizmetini itina içerisinde yapmaktadır. Firmamızdan yardım alarak siz de kısa sürede taşınabilirsiniz.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın

0212 233 79 58

0532 012 64 04