Üsküdar Ofis Taşıma, ofis, fabrika gibi her türlü iş yerinin taşınmasında hızlı hareket eden ve güvenilir destek sunan kuruluşlardandır. Üsküdar, İstanbul’un en eski ilçelerinden olmakla birlikte, kentsel dönüşüm kapsamında da çok sayıda yerleşim yerine sahiptir. Burada yıkılan eski evlerin yerine yapılan yeni yerleşim yerleri, emlak sektörüne canlılık kazandırırken, taşınmaları da arttırmıştır. Bölgede mesken olarak kullanılan evler kadar, iş yerleri de oldukça fazladır.

Firmamız, evden eve nakliyatla birlikte ofis taşımacılığında da uzmanlaşmış kuruluşların başında gelir. Ofis taşımacılığı, ev nakliyatına göre çok daha riskli ve zor taşınma kategorilerindendir. Bunun en önemli sebebi, ofis eşyalarının maddi açıdan daha fazla değere sahip olması ve taşınacak eşyaların nitelikleridir. İşinin ehli olmayan eşya taşıma firmalarından ofis taşımacılığı konusunda hizmet alınması önerilmeyecektir. Firmamız, uzun senelere dayanan tecrübesi ile ofis taşımacılığında aranan isimlerdendir.

Ofis Taşımacılığında Deneyimli Firmalar

Üsküdar Ofis Taşıma firmaları, ofis taşımacılığında profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışına sahiptir. Server gibi ana bilgisayar odalarının taşınmasında da hizmet veren işletmemiz, kasa, kıymetli evrak taşımacılığı da yapmaktadır. Her eşyanın taşınma usulleri birbirinden bağımsızdır. Eşyaların doğru taşınması kadar, nakliyat aracına da belli kurallar çerçevesinde yerleştirilmesi gerekir. Eşyaların gelişigüzel konulması, hareket halindeki nakliyat kamyonlarında hasar almasına sebep olacaktır.

Firmamız, geniş kapasiteli araçları ile eşyaları düzgün yerleştiren ve güvenilir şekilde nakliyat sağlayan işletmelerdendir. Sigortalı taşımacılık ile güvence sunulacaktır. Ücretsiz eksper hizmeti sunan işletmemiz, ofis taşımacılığında sigortalı taşımacılık yapan taşıma şirketlerindendir. Ofis taşımacılığında kaybolacak herhangi bir evrak bile son derece önemli zararlara yol açabilir. Bu sorumluluk bilinci ile taşınma öncesinde eşyaların envanteri tutulacaktır.

Üsküdar Ofis Taşıma
Üsküdar Ofis Taşıma

Asansörlü Taşımacılığın Önemi

Üsküdar Ofis Taşıma şirketleriasansörlü ofis taşımacılığı hizmetini de sunacaktır. Eşyaların taşınmasının zor olduğu bazı konumlar bulunur. Bu türlü yerler için önerilen sistemlerin başında, asansörlü mekanizmalar gelir. Yüksek plaza katlarındaki ofis eşyaların taşınması, asansörlü taşıma sistemleri ile son derece rahat ve kısa süreli olacaktır. Yeterli sayıda ekipman ve bakımları yapılmış olan yeni taşıma araçlarımız ile her türlü eşya taşımacılığı en kısa sürede gerçekleşecektir.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın

0212 233 79 58

0532 012 64 04