Kağıthane parça eşya taşıma İstanbul’un kurumsal ve deneyimli taşıma şirketlerindendir. Parça eşya taşıma, son zamanlarda en çok talep gören nakliyat konuları arasındadır. Farklı cins eşyaların muhteviyatlarına uygun şekilde taşınması oldukça zor ve deneyim gerektirir. Firmamız toplu taşıma işlerinin yanı sıra parça eşya taşımada da tecrübeli ve bilgi sahibidir. Antika eşya taşımacılığı, elektronik eşya taşımacılığı, tekstil taşımacılığı gibi çok farklı konularda deneyim sahibi olan işletmelerin başında geliriz. Asentur nakliyat firmamız koli taşıma, ofis taşıma, iş yeri taşıma, küçük nakliye işyerinizde sizde uygun fiyatlarla destek olmak eve eşya nakliyesini sağlamaktayız. Firmamız tüm yetki belgelerine sahip olup kurumsal firma ve profesyonel ekiplerle hizmet vermekteyiz.

Eşya taşımacılığı öncesinde elemanlarımız nakliyatın gerçekleşeceği yere ziyaret düzenler. Bu ziyaretin en önemli amacı, eşyaların cinsleri ve miktarı hakkında bilgi edinmek içindir. Edinilen bu bilgiler ışığında nakliyat günü yeterli sayı ve özellikte taşıma malzemesi tedarik edilir. Nakliyat kamyonlarımız uygun büyüklüktedir.

Kağıthane Parça Eşya Taşıma
Kağıthane Parça Eşya Taşıma Nakliyeci

Deneyimli Taşıma Şirketleri

Kağıthane parça eşya taşımacılık tecrübeli taşıma şirketlerinin başında gelir. Ev ve ofis taşımacılığı da yapan firmamız her türlü eşyayı korunaklı malzemelerle taşır. Dayanıklı malzemelerden yapılmış olan yeni koliler içerisinde taşımacılık hizmeti sunulur. Firmamız her taşıma için yeni yapılmış koliler kullanır. Bazı eşyaların kapılardan çıkması son derece zordur. Bu eşyaların başında büyük boyutlu olan mobilyalar gelir.

Gardırop ve dolapların demonte işlemleri yapılmadan kapılardan çıkması zor olacaktır. Taşınma sonrasında da tekrar monte edilmesi gerekir. Bu türlü marangozluk işlerinin gerekli olduğu durumlarda firmamız elemanları yardımcı olurlar. Taşıma ekibimiz, marangozluk işlerinden de anlayan kişilerdir. Avizelerin sökülüp takılması işlerini de taşıma elemanlarımız son derece rahat şekilde yapar.

Kağıthane Parça Eşya Taşıma
Kağıthane Parça Eşya Taşıma nakliyeciler

Asansörlü Taşımacılığın Gerekli Olduğu Durumlar

Kağıthane parça eşya taşıma firmaları en güç şartlar altında bile rahat eşya taşımacılığı yapar. Hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız söz konusudur. Yeterli sayıda taşıma elamanımız ve taşıma sistemlerimiz mevcuttur. Yüksek katlardan hızlı ve güvenli şekilde eşya nakliyesini asansörlü taşıma sistemleri ile gerçekleştirir. Kağıthane nakliyeci Eşyaların değerinde sigortalanması da dürüst taşıma şirketlerine özgüdür. Firmamız eşya taşımacılığı öncesinde eksperlerimiz vasıtasıyla eşyalara değer biçer. Doğru değerlendirme ile eşyalar taşıma müddetince sigortalanmış olur. Her cins eşya güvenle taşınır. Firmamızdan profesyonel nakliyat hizmeti alanlar son derece huzurlu ve rahat olurlar.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın OFİS TEL: 0212 233 79 58 GSM: 0532 012 64 04