Ümraniye parça Eşya Taşıma Taşınmaya karar verdiğiniz zaman eşyalarınızın hangi firma ile nakliyatının yapılacağı önemli bir konudur. Bu nedenle işini iyi yapan bir nakliyat firması seçmeniz eşyalarınızın sağlam şekilde taşınması açısından önemli bir husustur. Ümraniye nakliyat eşyalarınızı istediğiniz adrese güvenli bir şekilde taşıyarak size teslim eder. Eşyalarınızı güvenilir olmayan firmalara teslim etmeniz halinde de yaşamayacağınız sıkıntı kalmayabilir.

Eşyaların Ambalajlanması Noktasında Nelere Dikkat Ediyoruz?

Ümraniye parça Eşya Taşıma Firmaları  Firmamız bünyesinde taşınma sürecinizde size gerekebilecek her hizmet eksiksiz şekilde verilir. İşinin ehli ekibimiz adresinize gelerek eşyalarınızın analizini yaparak kırılmaya müsait olan ve hassas olanları ayırır. Bu tarz eşyalarınızın ambalajlanması için daha iyi koruma sağlayacak malzemeler kullanılır. Ayrıca fazla büyük olan mobilyalarınız taşınma sırasında demonte hale getirilebilir. Eşyalarınızın ambalajlanması en önemli detaydır. İyi sarılamayan eşyalar şüphesiz ki hasarlı şekilde teslim edilecektir. Kaliteli maddelerden üretilmiş olan ambalajlar sayesinde eşyalarınız korunaklı şekilde sarılarak olası darbe ve hasar durumlarına karşı önlem alınmış olur..

Ümraniye Nakliyat’tan Sigortalı Ve Asansörlü Taşımacılık

 Ümraniye parça Eşya Taşıma telefonları Firmamız eşyalarınızı güzelce ambalajladıktan sonra personel ekibimiz ile birlikte araca taşınması sağlanır. Eşyaların bulunduğu kat fazla yüksekteyse asansör sistemimiz ile taşınma sağlanır. Ümraniye uygun nakliyat firmamızın güvenilirliğini ispat eden bir diğer hizmeti de sigotalı taşımacılıktır. Sigortalanan eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi halinde tüm mesuliyet tarafımıza aittir ve zararınızın bedeli ne ise siz değerli müşterilerimize ödenir. Ancak firmamız eşyalarınızı gerek ambalajlama, gerek araca yükleme, gerek nakliye sırasında koruyarak hareket ettiğinden böyle bir durum görülmesi de istisnadır.

Ümraniye Nakliyat Olarak Farkımız Nedir?

Ümraniye Uygun Eşya Taşıma Firmamız eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmemesi için attığı her adıma dikkat eden bir anlayışa sahiptir. Müşteri memnuniyeti firmamız için ilk sırada gelen bir ilkedir. Beklenti ve önerilerinizi dinleyerek ona uygun hareket etmeye çalışır. Ümraniye Nakliyat bünyesinde yer alan asansörlü taşıma sistemleri, her ebatta nakliye araçları ve uzman personelleri ile eşyalarınızın zararsız teslimatını gerçekleştirir. Uygun fiyat fırsatları ve güvenilir nakliyatın adresi olan firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz. Siz de eşyalarınızın emin eller ile taşınmasını istiyorsanız firmamıza ulaşarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. 

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın

0212 233 79 58

0532 012 64 04