Göktürk eşya taşıma eşya taşımacılığını şehir içi ve şehirler arası olarak güvenle yapıyor. Nakliyat firmamız olarak ev ve ofis eşyalarınızı uzman personelimiz ile taşıyoruz. Firmamız tecrübe sahibi bir nakliyat firmasıdır. Müşteri memnuniyeti kazanmış olan firmamız sektörde öncü kaliteli nakliyat firmaları arasında yerini almıştır.

Firmamız olarak ev eşyası taşıma ofis eşyası taşıma gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Göktürk nakliyeci Firmamızda asansörlü ve sigortalı nakliyat hizmeti de yerine alıyor. Firmamıza ulaşarak bizimle irtibata geçmenizin ardından adresinize ücretsiz ekspertiz elemanımızı gönderiyoruz. Ekspertiz eşyalarınızı inceler ve size bir fiyat beyan eder. Anlaşma sağlanması halinde ertesi gün ya da sizin için uygun olan bir günde taşınma süreci başlatılır.

Göktürk Sigortalı Nakliyat Hizmeti 

Göktürk eşya taşıma firmaları sigortalı nakliyat hizmeti ile transfer süreci boyunca eşyalarınızı güvence altına alır. Eşya sigortası yaptırmak zorunlu değildir. Eşya sigortası yaptırılması halinde taşınma sürecinde eşyaların başına gelebilecek herhangi bir hasar sigorta tarafından karşılanır. Göktürk evden eve nakliyat Bu nedenle sigortalı nakliyat son derece avantajlı bir hizmet türüdür.

Firmamız tarafından altın gibi ziynet eşyalarınızın dışındaki evinizdeki tüm eşyalar sigortalanır. Sigorta yapmadan önce tüm eşyalarınızı tek tek listesini çıkarıyoruz. Taşınma süreci sonunda sigortası yapılan eşyalar kontrol edilir. Herhangi bir hasar ya da kayıp söz konusu ise poliçe bu zararı karşılar. Bu nedenle sigorta yaptırılması tavsiye edilir.

Göktürk Eşya Depolama Hizmeti 

Göktürk eşya taşıma şirketi kaliteli ve güvenilir eşya depolama hizmeti ile müşterilerinin yanında. Eşya depolama hizmeti son yıllarda oldukça rağbet görüyor. Bu hizmet ile beklemesi gereken eşyalarınızı uygun fiyatlarla saklayabilirsiniz. Eşya depolama alanlarımız aylık ya da yıllık olarak kiralanabiliyor. Yıllık yapılan kiralamalarda özel indirimler mevcuttur.

Eşyalarınız depolama alanlarımıza alınmadan önce firmamız tarafından paketlenir. Paketleme işlemini hava koşullarına uygun kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Eşya depolama alanlarımız son derece güvenli ve temiz alanlardır. Eşyalarınız bu alanlarda hiçbir şekilde zarar görmez. Nakliyat firmamıza internet adresimizde bulunan telefon numaralarımız ile ulaşıp bilgi ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Göktürk Nakliyat Şirketi, Göktürk evden eve nakliyat Göktürk nakliyeci Göktürk kamyonet nakliye, Göktürk nakliyeci arıyorum, Göktürk ucuz nakliye, Göktürk uygun nakliyat, Göktürk güvenli nakliyat, Göktürk nakliye, Göktürk taşıma firması, Göktürk uygun fiyata nakliye, Göktürk evden eveci, Göktürk ev taşıma, Göktürk ev nakliyesi, Göktürk ev taşımacılığı, Göktürk parça eşya taşıma, Göktürk şehirler arası nakliye, Göktürk nakliye fiyatları, Göktürk nakliyat, Göktürk ofis taşıma, Göktürk iş yeri taşıma, Göktürk asansörlü nakliyat, Göktürk nakliyeciler telefonları, Göktürk taşıma hizmetleri, Göktürk nakliyatçı Göktürk nakliyatçı telefonları, Göktürk nakliyat firmaları,

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın

0212 233 79 58

0532 012 64 04