Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli’de ikamet eden veya Şişli’ye taşınacak firma ve kişiler için evden eve nakliyat, ev, ofis, iş yeri taşıma, eşya depolama hizmetleri sunan firmamız, evden eve nakliyat sektöründeki 25 yıllık deneyimi ile hizmetinizde. Şişli’den İstanbul şehir içi başka bir ilçeye evinizi, iş yerinizi taşımayı düşünüyorsanız veya başka bir ilçeden Şişli’ye taşınmayı düşünüyorsanız, firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz.

Şişli Asansörlü Taşıma

 

Şirket merkezimiz Mecidiyeköy Şişli’de yer almaktadır. Bugüne kadar bir çok kişi için, Şişli’den farklı ilçelere ve farklı ilçelerden Şişli’ye istanbul şehir içi evden eve nakliyat hizmeti sunduk. Şişli’de evden eve nakliyat fiyatları, evinizin bulunduğu konuma göre farklılık gösterebilir. Bulunduğunuz evin içindeki eşya miktarı, evinizin 2+1, 3+1 olması gibi, bulunduğunuz binada asansör olup olmadığı yada yüksek katlı binada olması nedeniyle, asansörlü taşıma yapılmasının gerekli olması gibi birçok faktör evden eve nakliyat taşıma maliyetlerini etkilemektedir.

Firmamızı aradığınız takdirde, evinizin veya iş yerinizin hangi semtte olduğu ve eviniz veya iş yeriniz ile ilgili genel bilgileri alıyoruz öncelikle. Şişli’nin hangi semtinde olursanız olun bizden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Bomonti, Çiftecevizler, Elmadağ, Gülbağ, Kurtuluş, Maçka, Nişantaşı, Okmeydanı, Pangaltı, Sıracevizler, Topağacı, Zincirlikuyu daha önce evden eve nakliyat hizmeti verdiğiniz semtler arasında yer alıyor. Eğer sizde Şişli’de bu semtlerden birinde ikamet ediyor veya evinizi veya işyerinizi bu semtlerden birine taşımayı düşünüyorsunuz, bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Firmamızda farklı büyüklüklerde araçlar mevcuttur. Taşınacak eşyaların kaplayacağı alan göz önünde bulundurularak farklı ölçülerde araçlar temin edebiliriz. Taşınacak eşyalara göre, tarafımızca hacim hesabı yapılarak, size en uygun aracı tespit ediyoruz. Evden eve nakliyat sektöründe en çok kullanılan araçların en, boy, yükseklik bilgileri aşağıda gösterilmiştir. Araç ölçülerini dikkate alarak, sizde hangi tür bir araca ihtiyacınız olduğunu tahmin edebilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliyat Taşıma Araçları

Kendi bünyemizde bulunan personellerimiz tarafından eşyalarınız dikkatli bir şekilde toplanır ve ambalajlanır. Demonte edilecek eşyalarınız da aynı şekilde , personellerimiz tarafından demonte edilerek araçlara yüklenir. Ayrıca evinizin yüksek katlı bir binada olması durumunda yada bulunduğunuz binada asansörlü taşıma yapmanın mümkün olmadığı yani asansör kullanıma izin verilmediği durumlarda, bina dışından asansörlü sistemler kurularak, asansörlü taşımacılık yapılmaktadır.

Şişli aynı zamanda bir çok işletmenin bulunduğu bir ilçe olması nedeniyle, iş yeri taşıma ihtiyaçları yoğundur. Eğer iş yerinizi şişli’ye taşımayı düşünüyorsanız ve şişli’de bulunan iş yerinizi başka bir ilçeye taşımak istiyorsanız, Asentur evden eve nakliyat olarak hizmetinizdeyiz.

Şişli içinde başka bir semtte parça eşya taşıması veya Şişli’den başka bir ilçeye yani İstanbul şehir içi parça eşya taşıması ihtiyaçlarınız içinde firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Şişli Parça Eşya taşıma ihtiyaçlarınız firmamızı arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

Asentur Şehirlerarası Nakliyat

Şişli’den başka ilçelere ve farklı illere evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz

Asentur Evden Eve Nakliyat, şehir içi taşımacılık, şehirler arası ev ve iş yeri taşıma, evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Eşyalarınız deneyimli personellerimiz tarafından ambalajlanır, marangozlarımzın tarafından mobilyalarınız demonte hale getirilir ve taşındığınız yerde tekrar monte edilir. İstanbul’dan Türkiye’nin farklı illerine ve farklı illerden İstanbul Şişli’ye yapılacak şehirler arası taşımalarda veya Şişli’de bir semtten başka bir semtte veya farklı bir ilçeye taşınmak için, firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Şişli Evden Eve Nakliyat, Ev, Ofis, İş Yeri Taşıma ve Eşya Depolama hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.