Ümraniye evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan firmamızda, kısa süreli nakliye taşımacılığı bulunur. Kısa süreli eşya taşımacılık işlemleri sayesinde evinizde kullanmış olduğunuz her türlü eşya modelinin taşımacılık işlemleri kısa süreler içerisinde sağlanır. Sadece evden eve nakliye konularında çalışmalar sağlayan firmamıza ulaşım sağlamak adına mesai saatlerimiz içerisinde arama yapmalısınız.

En güncel nakliye taşımacılık ücretlendirmeleri konusunda sizlere doğru bilgiler verilir. Nakliye alanında daha önceden çalışmış bilgili personellerimiz tüm eşya taşımacılık süreçlerinde gerekli desteği sağlar. Evinizde ya da ofis alanları içerisinde kullanılmakta olan mobilya modellerinin özel ambalaj modelleri kullanılarak paketlenmesi sağlanır. Kısa süreli eşya taşımacılık işlemlerinin yanı sıra standart eşya taşımacılık işlemleri de bulunur.

Ümraniye İlçesine Özel Eşya Taşımacılık

Ümraniye uygun evden eve nakliyat  arasında yer alan firmamızda evinizde ya da ev ortamına benzer olan ofis alanları içerisinde kullanılan her türlü eşya modeli taşınır. Eşyalarınızın taşınması için firmamızda özel ambalaj modellerinin yanı sıra özel araçlar kullanılır.

 Firmamızda eşya taşımacılık işlemleri için kullanılan tüm araç modellerinin iç alanlarında herhangi bir koltuk ya da benzeri eşya bulunmaz. Sadece eşya taşımacılık işlemleri için tasarlanmıştır. Bu nedenden dolayı firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Uzun zamandan beri sadece nakliyat konularında çalışmalar göstermiş olan firmamıza ulaşım sağlamak için çalışma saatlerimizi takip etmelisiniz.

Hızlı ve Modern Eşya Taşımacılık

Ümraniye evden eve nakliyat şirketleri arasında yer alan firmamızda, modern bir şekilde eşya taşımacılık işlemleri sunulur. Modern olan ambalaj modellerinden birisi, hava kanallı ambalaj modellidir. Hava kanallı olması nedeniyle, içerisinde yer alan üründe herhangi bir zarar durumu olmaz. Bu ambalaj modelini genel olarak mutfak içerisinde kullanılan cam ve porselen ürünlerin paketlenmesi sırasında kullanırız.

Ümraniye nakliyeci Daha güvenilir ve sağlam bir paketleme işlemi olur. Bu güvenlik önlemlerinin yanı sıra daha fazla önlem almak isteyen müşterilerimiz için sigortalı eşya taşımacılık işlemlerini sunarız. Sigortalı bir sistem sayesinde, eşyalarınızın kırılması ya da en küçük bir yerinde hasar oluşması durumunda gerekli bedel geri ödenir.

Ümraniye ev taşıma ev taşıma hizmetleri için gerekli olan hizmetler için araç taşımada kullandığımız araçlarımızın bakımlarını yapıyoruz. Asansör ile araca yerleştirdiğimiz eşyalarınız için detaylı incelemeler yapıyoruz. Eşyalarınızın asansör desteği ve sigorta güvencesi ile taşınması için firmamızdan kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın OFİS TEL: 0212 233 79 58 GSM:0532 012 64 04