İşyeri Taşıma Hizmeti

Şirket merkezimiz İstanbul Mecidiyeköy, Şişli’de yer almaktadır. Şişli ve çevresinde bulunan iş yeri, ofis veya büronuzu Şişli’de başka bir semt veya İstanbul’daki başka bir ilçeye taşıyabiliriz. Asentur Nakliyat olarak işyeri ve ofis nakliye işleriniz için hizmet sunmaktayız. Kurumsal ve kalıcı çözümler için bizi arayabilirsiniz. Büyük ve yüksek işyerleri asansör kurularak taşınabilmektedir. İşyeri nakliye firması olarak İstanbul’un avrupa ve anadolu yakasında sizlere kurumsal çözümler sunabiliyoruz.

Uzman ekiplerimiz sizlere en iyi hizmeti verecekleridir. İsteğiniz ve ihtiyaçlar doğrultusunda asansörle taşıma işlemi de sunmaktayız. Taşıması yapılacak olan eşyaların yolda zarar görmemeleri adına eşyalarınızın dışına koruyucu ambalajları en uygun şekilde yerleştirerek taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bütün bu hususlar doğrultusunda uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız güvenebilirsiniz. Evinizi, ofisinizi veya herhangi bir parça eşyanızın taşınma işleminden faydalanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Nakliye konusunda deneyimli, uzman ekiplerle çalışmakta olan firmamızdan gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz. İstanbul’da yapılacak olan tüm taşıma işlemleri için iletişim kısmında bulunan telefon numarası vasıtası ile bizlere ulaşabilirsiniz. Firma olarak sizlere uygun fiyat kaliteli uygulama hizmetini sunmaktayız.

İstanbul genelinde işyeri taşıma

Ofis, büro, iş yeri taşıma ve taşımacılık sektöründe senelerin vermiş olduğu bilgi, tecrübe, birikim ile sizleri memnun etmek amacı ile faaliyet göstermekteyiz. Uzun yıllardır nakliye sektörünün içerisinde var olmanın vermiş olduğu  tecrübe ile evinizi, ofisinizi veya herhangi bir eşyanızı taşırken siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve kesinlikle müşteri odaklı çalışıyoruz. Taşınma işlemi hizmetine sahip olmak istediğinizde bizi arayarak eksper hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Eksper ekiplerimiz adresinize geldiğinde eşyalarınızın durumunu kontrol edip bunlara uygun araç ve ekipmanları belirleyerek uygulama yapmaktadır.

Eşyalarınızı taşırken uzman ekiplerle çalışmaya ve eşyanızı en uygun ekipmanlar kullanmaya özen göstermekteyiz. İstanbul evden eve nakliye hizmetini aldığınız esnada eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Bu da siz değerli müşterilerimiz açısından memnuniyetinizi olumlu yönde etkileyecektir ve güven içerisinde eşyalarınızın gözünüz arkada kalmadan taşınmasına imkan sağlamaktadır. Herkesin bildiği üzere taşınma konusu eşyaların, kırılması çizilmesi gibi kazalar bakımından aklınızda soru işareti bırakmaktadır ve oldukça stresli bir durum meydana getirmektedir. Firma olarak sizlere bu konuda güvence sağlamaktayız. Sizlere sigortalı bir nakliye hizmeti vererek bu sorunu ortadan kaldırmaktayız. Taşınma esnasında eşyaların istediğiniz yerden sökülmesi ve taşındığı yerde istediğiniz yere yerleştirilmesi, monte edilmesi hizmetini de vermekteyiz.

İstanbul ofis taşıma firması

Parça eşyalarınızı da aynı şekilde taşımaktayız. Firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına dilediğiz esnada asansörle taşıma hizmeti de vermektedir. Bu hizmetken faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Uzman ekiplerimiz yılların verdiği deneyim ile birlikte sizlere en iyi hizmeti verecektir. Taşınacak olan eşyaların taşıma esnasında zarar görmesini engellemek adına eşyanın dışını ona en uygun olan ambalajlar ile kaplamaktayız. Bütün bu hususlarda uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamıza güvenebilirsiniz. Evinizi, ofisinizi veya herhangi bir eşyanızı taşımak istediğinizde sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermeye odaklı olan firmamızı arayıp bizimle iletişime geçebilirsiniz.