Maltepe Nakliye Firması İstanbul ili Anadolu yakasında olan ve nüfus açısından en büyük dördüncü kenti olan Maltepe aynı zamanda denize de kıyısı olan bir ilçedir. Parkları ile bahçeleri ile üniversiteleri ile elbette irili ufaklı işletmeleri ile her anlamda hareketliliğin hız kesmediği bir yerleşim yeridir ki tüm bunlar da Maltepe evden eve nakliyat firmaları için çok ciddi anlamda işler çıkmasına sebebiyet verir.

Nitekim bizim firmamız da Maltepe kentini son derece iyi bilen bir taşımacılık firması olarak kent sakinlerinin tüm beklentilerine yanıt verecek biçimde yedi gün yirmi dört saat hizmet verir.

Maltepe Nakliyeci denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olan firmamız 19xx yılında kurulmuştur. O günden bugüne değin aralıksız olarak sektörde yaşanan gelişmeleri takip ederek hizmet vermektedir. Nakliyecilik sektörünün önde gelen kuruluşlarından bir tanesi olduğu için de çıtayı son derece yukarılara taşıyan bir firmadır.

Firmamız mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışır. Araç filomuz gün geçtikçe genişlemektedir. Üstelik tüm nakliye araçlarımız ilgili bakım ve kontrollerden geçtikten sonra nakliyecilik için kullanılmaktadır. 

Maltepe Ev Taşıma Önemleri

Maltepe Ofis Taşıma Her ne kadar Maltepe evden eve firmaları denilince ilk akla gelen firma olsa da firmamızın hizmet alanı evden eve nakliyat ile sınırlı değildir. Bir nakliye firması olarak son derece geniş kapsamda hizmet veriyoruz.

Ve bu bağlamda Maltepe ilçesinin mevcut yapısını, arz talep durumunu da göz önüne alarak her türlü ofis taşımasını da gerçekleştiriyoruz. Gerek Maltepe içi gerek diğer ilçelere ofis eşyasını olası tüm risklere karşı sigortalı olarak istenilen gün ve saatte yapan bir firmayız. 

Maltepe Eşya Taşıma Firmamız eşya miktarına bağlı olmaksızın eşya taşıması yapan bir taşımacılık firmasıdır. Tüm ev eşyası taşıdığı parça eşya taşımasını da son derece hassas bir biçimde kurumsal çizgisinden hiçbir biçimde ödün vermeden profesyonel olarak gerçekleştirir.

Asansörlü taşımacılık ile güvenle eşyalarınızı alıp diğer adrese götürür. Fiyatlarımız ise toplam eşya miktarına, arada yer alan mesafeye vb. parametrelere bağlı değişir. Ödemede ise her türlü kolaylık sağlanır.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın

0212 233 79 58

0532 012 64 04