Şile evden eve  nakliyat firmaları İnsanlar, farklı nedenlere bağlı olarak evde kullandıkları eşyaları, ofis malzemeleri, büro eşyaları, parça eşya taşımacılığı, eşya depolama gibi hizmetlere ihtiyaç duyarlar. Özellikle ev sahibi ile anlaşamama, ev satın alma, ev değiştirme gereksiniminin ortaya çıkması, iş değişikliği, tayin gibi durumlara bağlı olarak evde kullanılan beyaz eşyalar, mobilya ürünleri, mutfak araç ve gereçleri, salon takımı, oturma grubu gibi maliyetli olan tüm eşya ve malzemelerin taşınması durumu söz konusu olur.

Ayrıca ekonomik faaliyette bulunan işletmeler, büro ve ofislerde kullanılan eşyaları taşıtmak için büro taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmetlerinden yararlanırlar. Bunlara ilave olarak parça eşya taşımacılığı, eşya depolama gibi önem arz eden ve eşyaların zarar görmeden taşınması, eşya sahipleri için en önemli husustur. Şile taşımacılık firmamız, şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere evden eve nakliyat, büro taşımacılığı, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma, eşya depolama hizmetlerini uzman kadrosu, son teknoloji ekipmanlarıyla profesyonel olarak gerçekleştirir.

Şile Evden Eve Nakliyat Evden eve nakliyat, uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir hizmet alanıdır. Şehir içi evden eve nakliyat ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerinde yapılması gereken en hususlar; taşımacılık işleminin usulüne uygun olarak ve teknik açıdan hiçbir problem yaşanmadan profesyonel olarak gerçekleştirilmesidir. Şile nakliyat firmamız, evden eve nakliyat işlemlerini yaparken özellikle nakliyat aşamalarını dikkatli bir şekilde tamamlayarak tüm işlemleri tekniğine uygun olarak tamamlar.

Müşterimizin, firmamız ile iletişime geçmesinden sonra ekspertiz işlemlerinin yapılabilmesi için verilen adrese teknik personelimiz yönlendirilerek eşyaların türü, kapasitesi, sayısı, hacmi gibi bilgiler alınır. Ekspertiz işlemleri, ücretsiz olarak  yapılır. Daha sonra nakliyat işlemlerinin tüm detaylarını içeren resmi usullerin yer aldığı sözleşme imzalanarak, tarafların hukuku güvence altına alınır. Taşıma günü veya 1 gün öncesinden adrese gidilerek taşınacak eşyalar, dayanıklı ambalaj kullanılarak paketlenir.

Mobilya ürünlerinde; montaj işlemleri mobilya ustalarımız tarafından yapılarak taşımaya hazır hale getirilir. Tüm eşya ve malzemeler, asansörlü taşıma sistemiyle araca yüklenir. Dikkatli ve tecrübeli şoförlerimiz, araca yüklenen eşyaları yeni adrese güvenli bir şekilde ulaştırdıktan sonra araçtaki eşyalar, yeni adrese taşınır. Müşterimizin isteği doğrultusunda odalara yerleşimi yapılır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra taşıma işlemi sonlandırılır.

Şile Nakliyat Şirketi Şehir içi ve şehirlerarası nakliyatta, taşıma hizmeti alınacak firma seçimi en çok dikkat edilmesi gereken durumdur. Özellikle merdiven altı tabir edilen sigortasız ve kalitesiz nakliyat hizmeti yapmaya çalışan firmalar aracılığıyla yapılan taşımalar neticesinde, eşyaların zarar görmesi kaçınılmaz olur. Eşya sahipleri, zararlarının karşılanması noktasında muhatap bulamadıklarından zararları bir kat daha artar. Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için sigortalı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan Şile güvenli nakliyat firmamız ile iletişime geçerek sorunsuz taşıma hizmeti alabilirsiniz. Nakliyat firma seçiminde aşağıda belirtilen kurallara dikkat edilmelidir.

  • Eşya ve malzemeleri sigortalayarak taşımalıdır.
  • Asansörlü taşıma sistemini kullanmalıdır.
  • Kullanılan ekipmanların mülkiyeti, firmaya ait olmalıdır.
  • Uzman kadrodan konuşan bir firma olmalıdır.
  • Sözleşme imzalanmalıdır.
  • Uygun fiyat garantisi, zamanında hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini göz önünde bulunduran bir firma olmalıdır.