Evini taşımak için kurumsal resmi bir nakliye firması ile çalışmak istiyorum diye arama yapanlar bize ulaşabilirler bizim firmamız resmi kurumsal ve marka tescili olarak hizmet sunmaktadır. Eğer sizde evden eve nakliyat için bir nakliye firması taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz ekiplerimiz ücretsiz fiyatlandırma hizmeti de sunmaktadır. İstanbul’da evini taşımak istiyor müşterilere nasıl hizmetler sunuyoruz? Evimi taşımak için nakliyatçı aryorum İstanbul

ev taşımak için nakliye firması istanbul
  1. Mutfak ve salon yatak odası ayrı ayrı toplanıp paketlenip etiketlenmektedir.
  2. Mutfak dolapları ve yatak odasındaki dolaplar montaj ekibimiz tarafından sökülerek ambalajlanır yeni adresimizde tekrar birebir montaj var.
  3. Kırılacak çizilecek eşyalarınız bir defa kullanımlık ambalajlar ile katlanarak araçlara o şekilde yüklenir.
  4. Buzdolabı derin dondurucu gibi makinelerimiz alanında uzman ekiplerimiz tarafından düzenli bir şekilde profesyonelce taşınır araçlara yüklenir.
  5. Asansör kurulumu talep edildiği zaman asansör kullanarak eşyalarınız taşınabilir.
  6. Değerli eşyalarımız sigorta kapsamında taşınarak garanti altına alınmış olur.
  7. Evinize gelerek eşyalarınız görür eşyalarınıza en uygun araç seçilerek bir defada bütün eşyalarınız taşınır.
  8. Ütülenmiş elbiseleriniz özel ütülü elbise taşıma ambalajları ile taşınarak kırışmasının önüne geçilir.
  9. Evinizin çeşitli bölgelerinde olan ışıklandırma sistemleri arızalar elektrik ekiplerimiz tarafından sökülerek yeni adresinize uygun olanları takılır.
  10. Firmamız bünyesinde çalışan ekiplerimiz tarafından nakil hizmetiniz yaparak %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor.

İstanbul’da ev taşımak için nakliyat firması arıyorum

Yukarıda solmuş olduğumuz kriterlerde bir nakliye hizmeti alarak aklınızdan rahat etmesi ve profesyonel hizmetlerle eşyalarınızın taşınması hizmet olmadığın için bizi tercih edebilirsiniz. Kendi araçlarımız ve kendi ekiplerimiz ile izlere 7 gün 24 saat İstanbul’da ev taşıma hizmeti sunan bir firmayız firmayız. İstanbul’da ikamet eden ve yine İstanbul’un farklı bir ilçesine semtine taşınmak isteyen bütün müşterilerimiz bizi aradığı zaman yıl sonuna kadar geçerli %20 indirim hakkı kazanmaktadır. İstanbul’da ev taşıma firması

Evini taşımak isteyenlere nakliye hizmeti

Evimi taşımak için nakliye firması arıyorum İstanbul

İstanbul Anadolu Yakası veya İstanbul Avrupa Yakası’nda evlerini taşımak isteyen müşterilere nakliye hizmeti sunan resmi bir firmayız. Güvenli bir şekilde evinize taşımak istiyorsanız bize ulaşarak ücretsiz keşif yani fiyatlandırma hizmeti alabilirsiniz. Nakliye ve taşıma alanında 20 lira yakın bir süredir faaliyet gösteren ve yüzde seksen oran ile İstanbul’da taşımacılık hizmeti sunmuş olan resmi de firmalar taşımaya ne dersiniz? Yapmanız gereken bizi arayarak fiyat talebinde bulunmaktır. Ev eşyası taşıma için nakliyeci >>

İstanbul’da 1+1 evimi taşımak istiyorum İstanbul’da 2+1 evini taşımak istiyorum İstanbul’da 3+1 evimi taşımak istiyorum İstanbul’da 4+1 evimi taşımak istiyorum gibi arama yapanlara Asentur Nakliyat firması hizmetleri sunmaktadır.