Fatih Nakliyat firmaları Belli bir noktada bulunan yük ve eşyaların önceden belirlenmiş tarih ve saatte başka bir adrese taşınması işlemlerini nakliyat denilmektedir. Maddi ve manevi değeri yüksek günlük hayatımızın vazgeçilmez parçası olan eşyaların taşınması profesyonel olarak yapılmak zorundadır. Alanında uzman son teknoloji ekipman kullanarak Nakliyat hizmetlerinin yerine getirilmesi önemlidir. Aksi halde maddi ve manevi zarar görmeniz çok kolay hale gelecektir. Fatih nakliyat olarak yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Sigortalı Nakliyatın Önemi 

Fatih evden eve nakliyat Firma olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetleri sigorta kapsamında yerine getirerek maddi zarar görmenizin önüne geçmekteyiz. Hizmet öncesinde karşılıklı olarak yapmış olduğumuz nakliyat hizmet sözleşmesi ile nakliyat kaynaklı yaşayabileceğiniz zararlara karşı tüm eşyalar sigorta kapsamına alınmaktadır. Fatih nakliyathizmeti veren firmamız taşınma sırasında oluşabilecek kaza, yangın, eşyaların çizilme ve ezilmesi gibi durumlara karşı maddi kararlarınız karşılanmaktadır. Bu sayede sizlerde gönül rahatlığıyla Nakliyat hizmeti Satın almış olursunuz. 

Nakliyat Hizmetlerinde Asansör Kullanımı

Fatih nakliyat şirketi  Günümüzde binaların çok yüksek katlı olarak inşa edilmesi ile beraber Nakliyat hizmetlerinde yardımcı ekipman kullanımını zorunlu hale getirmiştir. Son teknoloji asansörlere sahip olan firmamız uzman operatörler kontrolünde sizlere hizmet sunarak çok yüksek binalarda dahi Nakliyat imkânı sunulmaktadır. Fatih nakliyatolarak bu sayede daha hızlı ve daha güvenli hizmet imkânı sunmaktayız. Asansör kullanımında eşyaların taşınması daha hızlı olduğu için çizilme veya kırılmalara karşı daha güvenli taşınma imkânı sunmaktadır.

Firma olarak kullanmış olduğumuz tüm asansörler belli dönemlerde bakım ve onarımları yapılmakta bu sayede oluşabilecek kazaların önüne geçmekteyiz. Binanın uygun cephesine yerleştirilen asansörler çok yüksek katlı binalarda dahi hizmet sunma imkânı verir.

Profesyonel Nakliyat İmkânı

Fatih uygun  nakliyat  Firma olarak alanında uzman personel eşliğinde hizmet sunmaktayız. Tek parça halinde taşınmasında sakınca görülen tüm eşyalarınız de monte hale getirilerek paketlenmektedir. Balonlu poşet kullanılarak özenle paketlenen tüm eşyalar taşındıkları yeni yerde kullanabileceğiniz şekilde yerleştirilmektedir. Ayrıca de monte hale getirilen tüm eşyalar tekrar monte hale getirilmekte ve kullanımınıza sunulmaktadır. Bu sayede herhangi bir zahmet çekmeden kolay bir nakliyat imkanı elde etmiş olursunuz. Son model araçlarımız ve tecrübeli personelimiz ile hizmet veren firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.

7/24 Destek Hizmet İçin Bize Ulaşın

0212 233 79 58

0532 012 64 04